top of page

Enquête voedsel coöperatie Utrechtse Heuvelrug

Bijgewerkt op: 10 sep. 2022

De werkgroep FoodVolk is bezig met een voedsel coöperatie in oprichting. Er is nu zicht op grond in het midden van onze gemeente Utrechtse Heuvelrug. Als we de grond kunnen verkrijgen gaat een boer voor de coöperatie aan de slag om duurzaam voedsel te produceren op regeneratieve wijze. Gezond voedsel zonder gif en uit eigen gemeente. Dus geen onnodig CO2 doordat ons voedsel geen reiskilometers maakt. We noemen dat ook wel korte keten van de boer naar uw keuken zonder extra stappen daartussen.


Nu hebben we een vragenlijst gemaakt om te onderzoeken of er voldoende belangstelling is onze gemeente. Vul deze enquête in als je mee wilt doen en attendeer al je familieleden, vrienden, buren hierop. Hoe meer mensen mee doen des te meer kans we hebben om de voedsel coöperatie te realiseren.

Heb je vragen? Stuur een mailtje naar pieter.rop@gmail.com.


Alvast dank voor je moeite!
Yorumlar


bottom of page