top of page
Logo GoedVolk.png

GoedVolk bestaat 10 jaar – vier mee tijdens het lustrumdiner

Op donderdag 2 oktober 2025 vieren we een bijzondere mijlpaal: 10 jaar GoedVolk. Dat doen we in de geest van het Velddiner – maar dit keer aan ronde tafels, binnen. Natuurlijk een lokaal duurzaam diner, bereid met lokale ingrediënten, door lokale koks, voor lokale mensen.


We nodigen je uit op een prachtige locatie: Parc Broekhuizen in Leersum. Verwacht een warme avond vol ontmoeting, inspiratie en gezelligheid, met een feestelijk driegangendiner en bijpassende drankjes. Een moment om samen stil te staan bij waar we vandaan komen, en vooruit te kijken naar wat we samen nog kunnen betekenen.

Iedereen is Goed Volk. Jij ook. Schuif je aan?


Wil je er graag bij zijn? De kaartverkoop start op 1 september via www.velddiner.nl


Landgoed Parc Broekhuizen
Landgoed Parc Broekhuizen

Opmerkingen


Het is niet meer mogelijk om opmerkingen te plaatsen bij deze post. Neem contact op met de website-eigenaar voor meer info.
bottom of page